2016. május 17., kedd

RK Vojvodina - RK Partizan 25:23 (play-off, 7. forduló)

A legalja ennek az egésznek nem is az, hogy utólag tudod meg, hogy a meccset közvetítette az RTS 2.
Hanem az, hogy az ellenfél honlapjára kell menni képeket csórni, mert sehol máshol nincs semmilyen anyag, se égen, se földön, se Facebookon.  Torkig vagyok ezzel az istenverte amatőrizmussal.
Ráadásul ki is kaptunk. Pedig vezettünk, basszus, az egész első félidőben... 5:9, 8:11, végül 10:13-mal mentünk szünetre. A Vojvodina még csak ki sem tudott egyenlíteni egyszer sem.
A második félidő elején ha lehet, még jobb volt a helyzet. 11:15, 13:17, 15:19... egészen az 50. percig. Ott kiegyenlített a Vojvodina, 15:19-ről 7 perc alatt feljöttek 19:19-re. A jóég tudja, mi történhetett... Ráadásul a vezetést is átvették (20:19). Živković kiegyenlített (20:20), de az utolsó 10 percben már végig a hazaiak vezettek.

Ezt hívják rohadt nagy igazságtalanságnak :(

A nap hőse Nemanja Živković lett 7 góllal. Őt követi Mihajlo Radojković és Lazar Kukić (4-4). Három gólt lőtt Živan Pešić és Aleksa Maksić, Stevan Sretenović pedig 2 gólt lőtt.
És akkor a képek:

A Vojvodina támadója épp kapura lő, Popović tehetetlenül emeli fel a karját

Sretenović emelkedik az égbe, hogy szétlője a hálót

Radojković egyik brutális bombagólja

Támadnánk, ha Vučkovićnak nem pont most jutna eszébe leszedni Popovićról a mezét, hogy eltegye emlékbe