Elkezdődött a görhoki-bajnokság: IHK Partizan - Crvena Zvezda 11:6

Most hétvégén kezdődött a görhoki-bajnokság

igen, ilyen is van, és itt is van rangadó

ez úgy néz ki, hogy a csapatok összegyűlnek a belgrádi Crna rupa sportcsarnokban és mindenki játszik mindenkivel.
Öt csapat volt jelen (a hatodik, az NS Stars valamiért nem jött el): a Partizan, a CZ, a Vojvodina, a Spartak és a Vitez. A Partizan két mérkőzést játszott, egyiket a Vitez ellen (5:4-re győztünk), a másodikat a Crvena Zvezda ellen.
Azt 11:6-ra nyertük. (3:1, 2:2, 4:1, 2:2)

Pillanatkép a rangadóról
(kép: hockeyserbia.com)

Annyi részletet sikerült megtudnom az első mérkőzésről, hogy a Vitez ellen 5:1-re vezettünk - az első negyed 1:1-es döntetlent hozott, a második negyedben lőttünk egy gólt (2:1), a harmadik negyedben egy gól sem esett, végül a negyedikben mindkét csapat 3-3 gólt szerzett - és egészen a végéig ott volt a lehetőség mind a döntetlenre, mind a Vitez esetleges győzelmére.
A rangadóról nincsenek részletek, de az eredmény önmagáért beszél.

Meccs végén pacsizás az ellenféllel a sportszerűség jegyében

A következő forduló május 22-én lesz, szintén a Crna rupa sportcsarnokban.

Tudom, hogy pont aznap lesz a vízilabdadöntő első mérkőzése, de ha lehet, és aki tud, az elmehet szurkolni a görhokisoknak (is).