2016. május 25., szerda

Konstantin - KK Partizan 62:86 (szuperliga, 6. forduló)

6 mérkőzés, 6 győzelem. Veretlenül abszolváltuk a csoportmérkőzéseket, szombaton jöhet az FMP, Filip Čović-tyal az élen.
Ez a meccs rutingyőzelem volt. Végig vezettünk, igazából csak az volt a kérdés, hogy a végére sikerül-e megcsinálni a 30 pontos különbséget (nem sikerült).
Eseménytelen mérkőzés volt, különösebben kiemelkedő momentum nélkül.

És még az egyetlen stream is egész jól működött.

Már az első negyedben elértük a 10 pontos különbséget (9:19). 14:21 lett a vége. A második negyedben a Konstantin vészesen feljött (21:23)

becsületükre legyen mondva, nem adták fel egy pillanatra sem

emellett volt egy rakás kihagyott helyzet mindkét oldalon. Azért a negyed második felére visszaállítottuk a 10 pontos különbséget (21:31). A félidő hátralévő része már simán ment, 26:41-gyel mehettünk szünetre.
A harmadik negyed vége felé elértük a 20 pontos különbséget (40:60), a játékrészt már 24 pontnyi előnnyel zártuk (42:66). Az utolsó negyedben már súroltuk a 30 pontot (49:77), de a Konstantin az utolsó pillanatban összeszedte magát annyira, hogy elkerülje ezt a megalázó vereséget. Végül "csak" 24 ponttal győztünk.