2014. október 6., hétfő

VK Partizan - Radnički Kragujevac 4:8 (Trglav Liga 1. forduló)

Az a helyzet, hogy mocskosul eltángáltak minket a kragujevaciak a banjicai uszodában. Házhoz szállították a taslit. Pedig az első negyedben még vezettünk. 1:0 volt az eredmény, aztán a második játékrészben a vendégek Trajković és Ćirić révén megfordították az eredményt (1:2). Ez némileg felrázta a különben meglehetősen töttyedt játékot. A baj csak az volt, hogy a Kragujevac kezdte szórni a gólokat... Vuksanović és Marko Ćuk nem kímélték a harmadik negyedben a fiatal játékosokkal kiálló Partizant, a hazaiak két góllal válaszoltak. Az utolsó játékrész újabb három Radnički-gólt hozott, a Partizan mindössze egyet szerzett.
A Partizan csapatából Jakšić két gólt dobott, Đorđe Lazić és Gilen egyet-egyet. A Radnički soraiból Trajković és Ćuk 2-2 gólt szerzett, Ćirić, Vuksanović, Petković és Dušan Marković egyet-egyet.