2014. október 24., péntek

Crvena Zvezda - RK Partizan 28:24 (kézilabda szuperliga) - utólagos poszt

Meghoztam a kézilabda örökrangadó beszámolóját.
Az elején a hazaiak elhúztak 4:0-ra. Negyedóra múlva sikerült egyenlíteni (7:7), és nem sokkal később a Partizan már vezetett (9:10). Sőt, a félidőt is egygólos előnnyel zártuk, sok puszi érte Igor Mršuljának. (12:13)

A második félidőt is sikerült klasszul kezdeni, aztán kicsit leült a csapat, a házigazdák pedig csont nélkül kihasználták az üresjáratunkat, produkáltak egy 5:1-es sorozatot. 41 perc után 17:17 volt az állás, ezek után mindkét csapat leginkább hibát hibára halmozott. Az utolsó negyedóra döntött végül, a hazaiak felszívták magukat és egy 7:0-ás sorozattal lényegében eldöntötték a találkozót.
A meccs hőse Igor Mršulja volt, a Partizan 24 találatából 7 fűződik az ő nevéhez.
Néhány kép a meccsről:

A teljes mérkőzés fenn van a Youtube-on, az első félidőt itt, a másodikat itt lehet megnézni.

(képek: rkpartizan.rs)