2015. május 6., szerda

OK Partizan - OK Crvena Zvezda 2:3 (szuperliga rájátszás döntő, 2. mérkőzés)

Tudjátok, milyen az, amikor 10 perccel a meccs kezdete előtt összeomlik az egyetlen elérhető stream?...
Csak egy egészen kevésbé kicsivel rosszabb, mint a 90. percben kapott gól.

Az volt a baromi nagy szerencsém, hogy a liga weboldalán tudtam követni az élő eredményt. Nem mintha attól jobb lett volna a kedvem.
Az első két menet olyan lehetett, mint az álom. Az elsőt elvittük 25:17-re, a másodikat 25:21-re. Muzsikaszó, virágeső az égből, 2:0-ra vezetünk, mi történhetne?
Az történt, hogy a Zvezda mocskosul felszívta magát

milyen doppingot tolhatnak?...

először szépített (20:25), aztán kiegyenlített (17:25, ez a szett olyan lehetett, mint egy rémálom), végül a legutolsó, nagyon szoros játszmában 15:17-re győzött.
A mérkőzés hőse Marko Nikolić volt 22 ponttal, őt követik Neven Majstorović és Dušan Lopar, 15-15 ponttal.

Ezt így nem. Ezt így rohadtul nem. Végig veretlenek voltunk a bajnokságban. Egyszer sem kaptunk ki, egyetlenegy alkalommal sem. Ez a világ legnagyobb igazságtalansága lenne.

Így most a vörösök 2:0-ra vezetnek az összesítésben. Csütörtökön lesz a harmadik mérkőzés, 18:00-tól, apait-anyait bele kell adnunk.

(kép: zurnal.rs)