2015. május 2., szombat

Győzelemmel búcsúztunk a Bajnokok Ligájától

A Partizan vízilabdacsapata az isztambuli Engin Bora uszodában 11:14-re győzte le a Galatasaray csapatát a Bajnokok Ligája utolsó csoportmérkőzésén. A mérkőzésnek nem volt tétje

nyilván emiatt nem akarta egy rohadt tévécsatorna se közvetíteni

a Partizan nem tudta kvalifikálni magát a legjobb 6 közé, míg a Galatasaray csoportutolsóként vágott neki a mérkőzésnek.
Négy perc elteltével már 0:3-ra vezettünk, Gilen dobott kettőt, Asanović egyet. A Galatasaray szépített Slobodan Nikić góljával

a vicces amúgy az, hogy a Galatasaray 13 jelen lévő játékosából 8 származott az egykori Jugoszlávia valamelyik országából

a válaszunk Manojlović volt (1:4).
A második játékrészben a törökök feljöttek 3:4-re, közben az olasz és a spanyol játékvezető szorgalmasan fújta a Partizan játékosaira a kiállítást. A félidőre mindenesetre 5:7-tel mentünk. A harmadik negyedben már egészen megközelített minket a Galatasaray: először 6:7, aztán 7:8, 8:9, 9:10, ilyen idegtépő közelségbe. Aztán az utolsó negyedben, öt perccel a vége előtt ki is egyenlítettek (11:11).
De itt jött el az a pillanat, amikor Vujasinović edző csatába küldte az ifjú titánokat. Tanasković, Stojanović és Asanović mind betaláltak a törökök hálójába.

És hogy ne mondjátok, hogy nem szóltam: szerdán örökrangadó a döntőbe jutásért.