OK Crvena Zvezda - OK Partizan 1:3 (szuperliga rájátszás döntő, 3. mérkőzés)

NYERTÜNK!!!!
Te atyaúristen.
Itt is a halálból jöttünk vissza.
Az első szett volt a véres, jéghideg és kegyetlen halál. A Zvezda elhúzott 12:3-ra (!!!). Mintha nem is egy idáig teljesen veretlen csapat lett volna az ellenfele, hanem valami úttörőválogatott. A teljes játszmában csak vergődtünk. 15:6, 19:7, 21:11. Végül 25:14-nél vége szakadt a szenvedéseinknek.
A második játszmát Átlagszurkoló már a mindenmindegy-állapotban várta. És itt jött megint az, hogy fogalmam sincs, mit mondhatott Vladimir Vasović a fiúknak, vagy mit nem. Mert a második szettben még az elején fej-fej mellett haladt a két csapat, de aztán átvettük a vezetést (3:4) és 9:9-ig vissza se adtuk. Ott volt egy rövid szakasz, amikor a Zvezda megint nagyon ránk nehezedett (16:12).
És akkor produkálta a röplabdacsapat az Év Feltámadását.
Kiegyenlítettünk. 17:17.
Megszereztük a vezetést!!! 17:18!!!
És innen már ki sem adtuk a kezünkből. A második szettet 22:25-re nyertük.
A harmadik menetben már a Parni valjak robogott végig a vörösökön, Marko Nikolić-tyal az élen. 1:5, 3:8, 5:10, 9:14, 10:17... öröm volt nézni. 20:25 lett a vége, vezettünk!!!!!
Az utolsó játszmára a Zvezda összekapta magát. Szorosabb volt a játék, de végig vezettünk. Marko Nikolić a hátán cipelte a csapatot, 26 pontot szerzett a mérkőzésen. Egy ponton egyenlített a Zvezda, 20:20 volt az állás, ott volt egy szakasz, amikor egészen beértek minket (22:22). A két Nikolić, Marko és Petar fináléjával (előbbi támadott, utóbbi blokkolt) végül 23:25-re nyertük az utolsó játszmát, egyúttal a mérkőzést is.

(kép: hotsport.rs)