2014. április 16., szerda

Győzelem a Pionir Hallban és Banjicában!!

A kézilabdacsapat 22:21-re győzött a Radnički Kragujevac ellen!
Ez azért is komoly fegyvertény, mert a csapat végre begyűjtötte első győzelmét és a vele járó 2 pontot. Aleksandar Brković edző szerint "ez a mai meccs igazi rangadó volt". Hozzátette: a csapat még mindig görcsös, de ez meccsről-meccsre engedni fog és a következő fordulóra már sokkal gördülékenyebb lesz minden.

(Kincstári optimizmus, meg minden. Bocs, de ezt muszáj volt. Őszintén remélem egyébként, hogy ez tényleg így lesz.)

Nos, muszáj, hogy gördülékeny legyen, mert a következő meccs már tényleg rangadó lesz, a Crvena Zvezda ellen.
1. Metaloplastika 4 pont
2. Radnički 4 pont
3. Vojvodina 2 pont
4. Partizan 2 pont
5. Železničar 2 pont
6. CZ 0 pont
Megjegyzés: a Radnički és a Metaloplastika 3 mérkőzést játszott, a többiek kettőt

A kosárlabdacsapat viszont szárnyakat kapott. Robogott a gőzhenger és legázolta 101:71-re (!!!) a Crnokosa együttesét. Nem viccelték el a dolgot a fiúk, az első játékrészt 34:17-tel zárták. Aztán a második negyedben a vendégek részéről Đorđević és Stanojević próbálkoztak, de a válasz mindig csattanós volt. A mostani mérkőzésen Gašić másodedző olyan játékosokat is bevetett, akik idáig nemigen jutottak szóhoz. Pályára lépett többek közt a junior Šalić és a francia Dallo, és mindketten alaposan kivették a részüket abból, hogy az eredmény 42:23-ra módosult. Rondović dobott néhány hárompontost, de Šalić bebiztosította az állást 48:33-ra. Aztán a félidő végén Aranitović és Bezbradica segítségével a Partizan 52:39-es arányú vezetéssel vonulhatott az öltözőbe.
A harmadik negyedben érkezett Bogdanović és Andrić; a 24. percben már 61:41 volt az állás. Majd Milutinov és Dallo következtek, a játékrész végén az állás immár 73:59 volt.
Az utolsó részben Musli is szóhoz jutott (83:61), majd Šalić, Bezbradica és Aranitović tették fel a pontot az i-re (101:71).
Negyedek részeredménye: 34:17, 18:22, 21:20, 28:12.

(kép forrása: sportal.rs)

KK Partizan NIS: Musli (22), Andrić (11), Bogdanović (11), Gagić (10), Lauvergne (10), Šalić (10), Dallo (7), Milutinov (7), Bezbradica (6), Pavlović (5), Aranitović (2), Tepić
Crnokosa: Vujošević (15), Stanojević (12), Janjušević (9), Rondović (8), Ognjenović (6), Đorđević (5), Pavlović (5), Papić (4), Stanimirović (3), Petronijević (2), Radić (2)