2014. április 21., hétfő

CZ - RK Partizan 27:21

Ezen nincs mit szépíteni. A vörös csillagosok szétrúgták a seggünket.
A sportal.rs beszámolója szerint az ellenfél nem sokat cicózott. Se bevezetés nem volt, se tárgyalás, egyből az epilóggal nyitottak és elvertek minket, mint nyári zápor a friss taknyot. Egy percre sem engedték át a vezetést. A védelmünk olyan volt, hogy úgy mentek el mellettük, mint a hirdetőoszlop mellett. A vörösök szervezetten támadtak, 5 perccel az első félidő vége előtt 12:8 volt a javukra. Alčaković, Kajganić és Anđelić beledöngöltek minket a betonba. A Partizan részéről Jovanović és Markićević igyekeztek szépíteni. A négygólos előny azzal együtt megmaradt a félidő végéig (15:11).
A folytatásra a Partizan kicsit összerántotta magát, bár ez leginkább azt jelentette, hogy a hátrányunk négy gólról két gólra apadt (19:17). Ez se tartott sokáig, pillanatok múlva 22:18 lett az állás, aztán a finisben a vörös csillagosok alaposan megforgatták bennünk a kést... Hat gólos vereség. HAT. 27:21. Az egészben a legszomorúbb pedig az, hogy a CZ-nek pont ez volt idén az első győzelme a szuperligában...