2016. február 29., hétfő

HK Partizan - Szegedi Tisza Volán 8:0

Derbinek harangozták be, edzőmeccs lett belőle.

Állítólag a szegediek félcsapattal érkeztek Belgrádba, arról már nem szól a fáma, hogy miért.

Túl sok mindent nem lehet mondani róla, sima ügy volt, az első harmadban már 3:0-ra vezettünk. A második harmadban elkezdődött az a kiállítás-hullám, ami a szegediek ekkora vereségéhez rendesen hozzájárult. A Partizan sorra lőtte a gólokat, a második harmad vége 6:0 volt.
Tyihonov pedig védett. 21 (!!!) védése volt a mérkőzés során. Egyszerűen nem lehetett őt kirobbantani, megzavarni, elbizonytalanítani. Tyihonov a HK Partizan főbástyája.
A harmadik harmadban még lőttünk két gólt, mérkőzés kipipálva. Már csak kettő van hátra a rájátszásig, egy a HK Vitezzel, a másik a Vojvodinával.
A meccs hőse Pavle Ogrizović volt két góllal és egy assziszttal. A többiek - Dimitrije Filipović, Marko Milovanović, Anton Zsukov, Sztyepan Krivov, Alekszander Vlaszov és Nenad Raković - egy-egy gólt lőttek.

(képek: Hokejaški klub Partizan (Fan page))