2016. február 14., vasárnap

OK Partizan - Niš 3:0 (szuperliga, 14. forduló)

Ez egy jól megérdemelt győzelem volt, ráadásul a Niš előttünk van a tabellán, ezért ez a "skalp" különösen értékes.
A Partizan gyakorlatilag nekiment a Nišnek, ráharapta magát és nem engedte el. Polomac különösen elemében volt, állítólag valami egészen hihetetlen teljesítményt nyújtott. Az első szettet 25:20-ra nyertük meg.
A második szett már szorosabb volt, de az is főleg azért, mert csináltunk egy jópár hibát.

Értitek, na, a fiúk nem akarták, hogy ellaposodjon a meccs, úgyhogy gondoskodtak egy kis izgalomról. Mindent a kedves nézőkért...

Azért megnyertük ezt is, 27:25-re.
A harmadik játékrész már fáklyásmenet volt. 8:3-ra elhúztunk az elején, és később se engedtük közelebb a vendégeket három pontnál (16:13). 25:21-re nyertük ezt a szettet és bezsebelhettünk egy újabb győzelmet.