2016. február 7., vasárnap

VK Partizan - Primorje 8:14 (Triglav Liga, 14. forduló)

Azt hiszem, ezt hívják mocskos nagy zakónak.
Túl sok minden elemeznivaló nincs rajta. A Primorje erősebb volt, jobb volt, legázoltak minket. Már fél perc után bedobták az első góljukat (0:1). Két gólt sikerült belőnünk, egyet Jakšić, egyet Gogov, 2:2 volt az állás, amikor 10 másodperccel a negyed vége előtt Bošković bevágott még egyet. 2:3 lett az első rész vége.
A második sem volt sokkal jobb. Szabályos vízi pankráció folyhatott, Bošković már itt kipontozódott. Jakšić ugyan kiegyenlített (3:3), de a horvátok pillanatok alatt vágtak még két gólt (3:5). Valaki itt a Partizanból lőtt egy gólt (vagy a sérüléséből felépült Subotić lehetett, vagy Asanović), de a Primorje eldöntötte, hogy ízekre szed minket. 4:8-cal mentünk a félidőre, Muslim közvetlenül a duda előtt lőtte a nyolcadikat.
A harmadik negyedben még be se ugrottunk a medencébe, de már 4:9 volt. De a Partizan nem azért Partizan, hogy meghátráljon. Jakšić és Subotić felhozták a csapatot 7:9-re. A Primorje viszont megint lőtt még kettőt, 7:11-gyel várhattuk a finálét.
Az utolsó részben már csak egy gólra futotta tőlünk, a horvátok még hármat hoztak.
Ez van.
A meccs két hőse Nikola Jakšić és Gavril Subotić 3-3 góllal. Gogov és Asanović 1-1 gólt szereztek.