2015. november 6., péntek

VK Partizan - Jug Dubrovnik 6:8 (Triglav Liga, 7. forduló)

A Partizan vízilabdacsapata a horvát Jug Dubrovnikot fogadta a Triglav Liga 7. fordulójában.

Közvetítés nem volt, úgyhogy a rendelkezésre álló, elég kevés infóból kell megint összerakni az eseményeket. Az ArenaSportnak valamiért fontosabb volt a Mladost - Mornar meccs.

Az első negyedben még 3:1-re vezettünk. A gólokat Subotić, Radojević és Jakšić lőtték. A félidőre a horvátok kiegyenlítettek (3:3), ráadásul a két gólt 8 másodperccel a vége előtt, emberelőnyből lőtték.
A harmadik negyedre a horvátok átvették az irányítást. A védelmük lehúzta a redőnyt, egy gólt sem sikerült lőnünk, ők viszont kettőt is szereztek, átvették a vezetést (3:5). Az utolsó játékrészben dobtunk három gólt. Drašović volt az, aki megtörte a csendet és 4:6-ra szépített. A dubrovnikiak is lőttek egyet (4:7), itt Nikola Jakšić hozott egy gólt (5:7). A horvátok még az utolsó percben is dobtak egy gólt (5:8), Tanasković viszont a legvégén, a duda előtt még bedobott egyet és két gólra csökkentette a hátrányunkat.

Tabella később lesz.

Update: ezen a linken van összefoglaló, kattintsatok rá, nem engedi a beágyazást.