2015. november 11., szerda

Pro Recco - VK Partizan 15:3 (Bajnokok Ligája, 2. forduló)

Hát gyerekek, nem tudom, mikor verték szét így utoljára a pofánkat.
Ja, amúgy megint senki nem közvetített. Utólag belegondolva, talán jobb is. Viszont hatalmas köszönet és kalaplengetés a Pro Recco csapatának, akik az egész mérkőzést live score-ban nyomták a Facebook-oldalukon, többször is rövid, pár másodperces akció-videókkal megtűzdelve az élő szöveges közvetítést.

Átlagszurkoló ujja rátapadt az F5-re egész végig.
Egyébként ezt a módszert sok szeretettel ajánlom minden csapatnak. Nem kell hozzá az égvilágon semmi befektetés, csak kreativitás. A videókat egy akármilyen telefonnal is lehet rögzíteni, pikkpakk feltölteni Facebook-ra, vagy akár Vine-ra és linkelni. Különösen hatékony tud lenni olyan mérkőzéseknél, amelyeket nem közvetít a tévé. A szurkolók körében garantáltan óriási népszerűségnek örvendene.

A Pro Recco gyakorlatilag a kezdő sípszó után már vezetést szerzett. Itt még Subotić góljával sikerült egyenlíteni (1:1), aztán... aztán itt meg is szűntünk egyenrangú ellenfelek lenni.
Ez a szomorú igazság.
3:1-nél Vučinić még hozott egy gólt, ezzel együtt az első negyedet 5:2-vel zártuk.
A félidőben már 6:2-re vezettek a hazaiak, ráadásul (az egyik rövid videó tanúsága szerint) kihagytunk egy büntetőt.
A harmadik negyedben lőttük a harmadik gólunkat, azt is a negyed végét jelző duda előtt nem sokkal, 9:2-es (!!!) állásnál. Drašović volt a szerencsés nyertes.
Aztán az utolsó negyedben végleg kiütöttek minket az olaszok. 6:0 (!!!) volt a negyed részeredménye.

Ez van, srácok. Tabellára várni kell egy kicsit, még nem fejeződött be az összes mérkőzés.

Update: itt is van a tabella. A B csoport jelenlegi állása: