2015. november 9., hétfő

Három az egyben - röplabda, vízilabda és rögbi

Tartozom még nektek néhány eredménnyel a hétvégéről, ezeket most megkapjátok egyben, ömlesztve.
Kezdem a rossz hírrel, jó?...
A Partizan röplabdacsapata Novi Pazarba látogatott a szuperliga 3. fordulójában és gyakorlatilag házhoz ment a pofonért. A hazaiak sima, 3:0-ás győzelmet arattak. Az első két szettet úgy elvitték, mint a huzat, az egyiket 25:14-re, a másikat 25:19-re. Az utolsó játékrészre összeszedtük magunkat, még vezettünk is egy szakaszon, de a Novi Pazar itt is erősebbnek bizonyult.
A meccs hőse ismét Dimitrije Pantić volt 18 ponttal

érdemes megjegyezni a nevét, szerintem még hallunk a srácról

őt követi Luka Veličković (9 pont) és Aleksa Polomac (5 pont). Marko Popović és Ivan Kostić 4-4 pontot szereztek, Dušan Lopar Boris Buša 3-3-at.

***

A vízilabdacsapat a PVK Jadrant fogadta a Triglav Liga 7. fordulójában.
Nem volt egy felemelő mérkőzés, a vendégek gyakorlatilag végig vezettek. Az első negyedben 2:3 volt az állás, ez a félidőre 5:8 lett. A harmadik negyedre már 8:11-re vezettek a vendégek, végül 10:12 lett a végeredmény.
Az a helyzet, hogy a Partizan csapatából ismét Dimtrije Rističević volt a nap hőse 11 védéssel. (A túloldalon Kandićnak 7 védése volt.) A góllövők közül Gavril Subotić volt a legkiemelkedőbb 3 góllal, őt követi Nikola Jakšić (2 gól). Lukas Gilen, Marko Manojlović, Radovan Drašović, Đorđe Tanasković és Filip Radojević 1-1 gólt lőttek.