2015. november 20., péntek

Morava - RK Partizan 30:29 (szuperliga, 9. forduló)

Erről a meccsről is egy nap késéssel szereztem tudomást.

Mondtam már, hogy torkig vagyok a rohadék sportmédiával, hogy focin, kosárlabdán és teniszen kívül mindenre nagy ívben szarnak?...

Szar meccs volt. A házigazdák az első félidő első felében vezettek, aztán a 17. percben egyenlítettünk Nemanja Živković góljával (7:7), rá egy percre Andrija Đuričić megszerezte a vezetést (7:8). Innentől kezdve tartottuk végig az egygólos előnyünket egészen a félidő végéig, a Morava a legutolsó pillanatban egyenlített ki. 16:16-tal mentünk félidőre.
A második félidőben a Morava felszívta magát, átvette a vezetést és tartotta egészen a 48. percig, amikor Aleksa Maksić kiegyenlített (24:24), majd egyből utána Lazar Kukić megszerezte a vezetést (24:25) és tartottuk is, egészen az 57. percig. Ott a Morava kiegyenlített (28:28) és még a vezetést is átvette (29:28). Sikerült kiegyenlítenünk, de a legvége előtt még dobtak egy gólt, és már nem volt időnk fordítani.
A meccs hőse Andrija Đuričić 8 góllal. Őt követi Nemanja Živković (6), Igor Mršulja (5), Aleksa Maksić (4), Ivan Popović (3), Mihajlo Radojković (2) és Lazar Kukić (1).

(képek: srls.rs)