2015. október 28., szerda

Sinđelić - FK Partizan 0:2 (Szerb Kupa, a legjobb 8 közé jutásért)

A futballcsapat a legjobb 8 közé jutásért a szerb második ligás Sinđelić-tyel csapott össze. A mérkőzést egyetlen tévécsatorna sem közvetítette

az ArenaSportnak fontosabb volt valamiért a vörösök meccse

úgyhogy a sportoldalak beszámolóira kell hagyatkoznom.
Abban egyébként az összes riport egyetértett, hogy a Partizan ezt a meccset sem fogja kitenni a kirakatba, győzelem ide vagy oda.

(kép: Facebook/Fudbalski klub Partizan)

Az első félidő valami rettentően álmosító lehetett. Az első valamirevaló akcióra a 35. percig kellett várni, Šaponjić kapott egy passzt és lőtt rá, de a kapus hárított. Még Babovićnak volt egy szabadrúgása, meg a félidő legvége előtt a hazaiaknak egy próbálkozása, aztán a bíró véget vetett a nyűglődésnek, legalábbis egy időre.

De rosszul megy a sora egyeseknek... Kénytelenek valódi Chanel retiküllel, szőrmebundában parádézni egy kültelki kiscsapat mérkőzésén... igaz, Sneki?
(A képen Snežana Filipović, a Partizan úgynevezett marketing menedzsere látható.)
(kép: hotsport.rs)

A második félidőre összekaptuk magunkat. Még a legelején, a 48. percben Šaponjić kapott egy remek passzt Stevanovićtól, köszönte szépen és a hálóba vágta a labdát. 0:1

A második gól a 68. percben született, Šaponjićot buktatta az egyik védő, a bíró azonnal 11-est ítélt. Šaponjić állt a labda mögé és annak rendje és módja szerint belőtte. 0:2

A többit borítsa a feledés jótékony homálya.
Azért van még itt néhány kép.

A kezdőcsapatban most benne volt Balažic...

...a kapuban pedig Kljajić védett

A meccs végén Šaponjić volt a sztár

Összefoglaló:

Tények:

Helyszín: Sinđelić Stadion, Belgrád
Nézőszám: 2000
Vezette: Lazar Lukić (partjelzők: Milan Mihajlović, Vladimir Šegrt - tartalék játékvezető: Igor Stoilković)

Sinđelić: Šćekić, Stanimirović, Malović, Pešić, Radulović (Perišić, 74.), Piščević, Dobrašinović (M. Milenković, 70.), Popadić, Sajćić, Damnjanović (Bulatović, 84.), Zvrko
Vezetőedző: Zoran Mirković

FK Partizan: Kljajić, Bandalovski, Ćirković, Balažic, Leković, Petrović, Lukić (Glavčić, 82.), Babović (Kosović, 76.), Stevanović, Aboubakar (Trujić, 66.), Šaponjić
Vezetőedző: Ljubinko Drulović

Gólszerző: Šaponjić (48., 68. - 11-es)
Sárga lap: Malović (59.), Radulović (68.), Bulatović (90.), ill. Glavčić (90+3.)