2015. október 3., szombat

RK Partizan - Jugović 34:22 (szuperliga, 3. forduló)

Fölényes, 12 gólos győzelmet aratott a kézilabdacsapat a Jugović ellen a szuperliga 3. fordulójában. Az elején még tartotta a lépést egymással a két csapat, a Partizan egy, legfeljebb két góllal vezetett, a Jugović olykor kiegyenlített. 1:1, 2:2, 4:3, 6:5, 9:7, aztán 12:7, 15:8, 18:8... 20:9-cel mentünk félidőre.
A második félidőben folytattuk a diadalmenetet. 21:10, 23:11, aztán itt a vendégek feljöttek 23:16-ra. Sőt, a gólkülönbség negyedórával a vége előtt már csak 4 volt (24:20). A Partizan itt megrázta magát és elkezdte hinteni a gólokat. 25:21, 29:21, 32:21. A Jugović egy perccel a vége előtt még betalált (32:22), de a Partizannak még volt ideje 2 gólra a végét jelző dudáig.
Mihajlo Radojković lett a nap hőse 7 góllal. Őt követi Igor Mršulja (6), Nemanja Živković (5), Stevan Sretenović és Aleksa Maksić (4-4), Ivan Popović (3), Đorđe Šotra és Lazar Kukić (2-2), végül Mihajlo Stošljević 1 gólt szerzett.
Ha lesz bármilyen képanyag, videó, akkor természetesen frissítem a posztot. Tabella holnap lesz.

Update: képek és tabella.