2015. október 16., péntek

Požarevac - RK Partizan 23:24 (szuperliga, 5. forduló)

Nem volt egyszerű mérkőzés, a požarevaciak nem adták olcsón a bőrüket. A meccs Nemanja Živković találatával kezdődött (0:1), arra is a 3. percig kellett várni. Aztán az első félidőben így fej-fej mellett haladt a két csapat, 1:1, 2:2, 3:3, és így tovább, egészen a 26. percig, amikor 10:10 volt az állás, a Požarevac pedig fogta magát és elhúzott 13:10-re. Nemanja Živković szépített 13:11-re, valószínűleg pár másodperccel a félidő vége előtt.
A második félidőben sokáig a hazaiak vezettek, mindig 1-2 góllal. A 46. percben sikerült kiegyenlítenünk 17:17-re Šotra góljával, aztán a 47. percben Đuričić megszerezte a vezetést (17:18). A Požarevac kiegyenlített, de a 49. percben Popović visszaszerezte a vezetést és innentől kezdve már nem is engedtük ki a kezünkből. Végig 1-2 gólos előnyünk volt, a legvégén, 22:24-nél még szereztek a hazaiak egyet.
A nap hőse Nemanja Živković lett 6 góllal. Őt követi Stevan Sretenović 5 találattal. 3-3 gólt lőtt Đorđe Šotra, Ivan Popović és Igor Mršulja. Andrija Đuričić 2 góllal járult hozzá a győzelemhez, Mihajlo Radojković és Lazar Kukić pedig 1-1 gólt lőttek.
Hoztam képeket is, innen is pacsi, puszi és hatalmas üdvözlet az srls.rs üzemeltetőinek. Mindig naprakészek, információval, képekkel, miegyébbel. Köszönet érte, sporttársak!

(képek: srls.rs)

Tabellát majd vasárnap hozok, még hátravan egy csomó mérkőzés a fordulóból.

Update: a bajnokság jelenlegi állása