2015. október 31., szombat

Radnički - RK Partizan 24:28 (szuperliga, 7. forduló)

A Partizan kézilabdacsapata ma Kragujevacba látogatott a szuperliga 7. fordulójában. A mérkőzés kicsit döcögősen indult, a Kragujevac eleinte vezetett (2:1, 3:2), azután Radojković egyenlített a 8. percben (3:3), aztán Mršulja találatával megszereztük a vezetést (3:4). A Radnički még próbált valahogy kiegyenlíteni (5:5, 6:6), aztán Živković újra megszerezte a vezetést és ezek után 6:12-ig nem is volt megállás. A kragujevaciak feljöttek ugyan 9:12-re, de itt Radojković, aki ma is a mezőny egyik legjobbja volt, bedobott egyet (9:13). A Radnički még a 27. percben szerzett egy gólt (10:13), de utána Đuričić és Popović ötpontosra növelték az előnyünket. 10:15-tel mentünk félidőre.
A második félidőben már végig vezettünk, 3-4-5, sőt, 6 góllal. 12:16, 14:20, 17:22, 19:24, 21:25. Az 59. percben Radojković dobta a csapat utolsó találatát (23:28), a hazaiak a legvége előtt szépítettek. (24:28)
A mérkőzés két legjobbja Mihajlo Radojković és Ivan Popović lett 6-6 góllal. Őket követi Igor Mršulja (4), Lazar Kukić és Darko Stevanović (3-3), valamint Đorđe Šotra és Nemanja Živković (2-2). Andrija Đuričić 1 gólt szerzett.

Mršulja birkózik a labdáért a hazaiak egyik játékosával

Tömegjelenet az egyik támadásnál

Popović, Pižurica és Kukić együttes erővel igyekeznek megállítani a Radnički támadóját
(képek: srls.rs)