2016. március 5., szombat

Vojvodina - HK Partizan 1:11

Sima ügy volt.
Ráadásul úgy, hogy a kulcsjátékosaink (Filipović, Gabrić, Brkušanin, Ogrizović, Luković, Janković és Čuković) nem játszottak, mert őket Nikola Bera vezetőedző már a Zvezda elleni, március 11-i rájátszásra tartogatja. Ott volt viszont két fiatal, Lav Mitić és Lazar Novaković, és mind a ketten gólt is lőttek.
Gyakorlatilag az első 13 percben elintéztük a Vojvodinát. Már itt 3:0-ra vezettünk (gólszerzők: Komazec, Zsukov, Raković). Valahol ekkortájt szerezte Jerković a Vojvodina egyszem gólját (3:1), de Vlaszov gyorsan bevágott egy negyediket nekünk, ez is lett az első harmad végeredménye (1:4).
A második harmadban volt egy szakasz, amikor 5 perc alatt 4 (!!!) gólt szereztünk, itt kb. el is dőlt a meccs. Betalált Zsukov, Milovanović és a két ifjú, Mitić és Novaković is. 1:8-cal vágtunk neki az utolsó szakasznak.
A harmadik negyedben Ristić, Zsukov és Milovanović gyorsan lőttek három gólt, lehetett ünnepelni.
A Partizan ezzel második helyezettként továbbjutott a rájátszásba, ahol március 11-én a Crvena Zvezdával fog összecsapni.