2016. március 1., kedd

VK Jadran - VK Partizan 9:8 (Triglav Liga, 18. forduló)

Ezzel a beszámolóval még adós vagyok a hétvégéről.

Bár nem tudom, kinek van kedve arról olvasni, hogy már megint elkenték a pofánkat. Oké, nem volt se Gogov, se Jakšić, se Tanasković, ráadásul Subotićnak sikerült kipontozódnia a vége felé.

Állítólag nagyon jó meccs volt és az utolsó pillanatig kérdéses volt a végkimenetel. A Jadran már két perc elteltével 2:0-ra vezetett. Nem nézett ki túl jól a dolog a negyed végére (4:2), aztán a második negyedben már 3 góllal vezettek a hazaiak (5:2).
A negyed közepén viszont történt valami.
Ognjen Stojanović bevágott egy gólt (5:3) és a Partizan megkezdett egy fantasztikus sorozatot. Meg sem álltunk 5 gólig! A félidőre feljöttünk 5:4-re, aztán a harmadik negyedben még három gólt beszórtunk és átvettük a vezetést (5:7). A Jadrannak összesen egy gólra futotta, 6:7-tel vártuk az utolsó játékrészt.
A legelején a Jadran kiegyenlített (7:7). Subotić visszaszerezte a vezetést (7:8), de a hazaiak megint kiegyenlítettek (8:8), majd a negyed közepe táján átvették a vezetést (9:8). Ez meg is maradt a végéig.
A nap hőse Ognjen Stojanović volt 3 góllal. Őt követi Gavril Subotić (2), valamint Gilen, Lazić és Vučinić (1-1).