Crvena Zvezda - OK Partizan 3:1 (szuperliga, 16. forduló)

A csapatok bemelegítenek

A kezdő felállás

A csapatok bemutatása

Csoportos ölelés kezdés előtt

Az első szett rémes volt. Az összes létező hibát elkövettük. A Zvezda elhúzott (15:10, 18:11, 22:12), mi jobbára csak asszisztáltunk. 25:13 lett a játékrész vége, ez így kb. mindent el is mond.
Pár screenshot az első szettből:

Az első időkérés 5:1-nél

Fogadók: Buša, Pantić és Lopar

Loparnak nagyon nincs jó kedve (kinek lenne 8:3-nál?...), Kostić csak tanácstalanul széttárja a kezét

Szerva: Lopar...

...Kostić...

...Veličković

A második szettre már kicsit elmúlt az idegességünk. 8:3-nál csináltunk egy fantasztikus sorozatot, annyira, hogy ki is egyenlítettünk (8:8). A Zvezda próbált meglépni (12:8), de ledolgoztuk a hátrányunkat és ott lihegtünk a nyakukon (12:11). Folyamatosan vezettek a hazaiak, de a különbség most már csak néhány pontnyi lett és a játékunk is egyre magabiztosabb volt. A Zvezda ezzel együtt elvitte a szettet 25:20-ra.

Fogadók az egyik szerva előtt

A harmadik részre viszont megtáltosodtunk. Már az elején ott lihegtünk a nyakukon, mindössze egy-két pontnyira lemaradva (5:4, 6:5, 7:6), majd kiegyenlítettünk (11:11).
Utána megszereztük a vezetést, először a mérkőzés során! (12:13)
Ennek örömére Popović egy akkora ászt ütött, hogy a Zvezda játékosai pár pillanatig nem tértek magukhoz (12:14).
A szett végéig nem tudták visszaszerezni a vezetést. Néha kiegyenlítettek, de nem tartott sokáig. Szoros volt, de tartottuk magunkat. Meg is nyertük 23:25-re.
Képek a harmadik szettből:

Polomac készül szerválni

Fogadók

Rajković, a liberók liberója

Ivan Kostić

Nemanja Jokanović szervál

A negyedik részre valahogy kipukkadt a lufi. Elfáradtunk, vagy túl nagy volt a nyomás, ki tudja. Néha kiegyenlítettünk, egyszer a vezetést is átvettük (12:14), de a Zvezda kiegyenlített (15:15) és onnantól kezdve végig tartották magukat. 25:19 lett az utolsó szett eredménye.