2015. február 11., szerda

Spandau - VK Partizan 8:6 (Bajnokok Ligája)

Ezúton is szeretném kifejezni hálámat mindazon tévécsatornának, amelyek NEM közvetítették a mérkőzést. Fájt volna?...

Pedig jól kezdtünk. Vezettünk 0:2-re, Subotić és Vico góljával. Sőt, Stojanović révén 3:1 lett az előnyünk a második negyedben. Csak aztán a németek átvették az irányítást és 4:3-mal mentünk félidőre.
A folytatásban nekiestünk a berlini gárdának, annyira, hogy Stojanović és Tanasković meg is fordították az állást, mi vezettünk 4:5-re.
Innentől kezdve hosszú ideig egy árva gólt nem tudtunk összehozni és ez mocskosul meg is bosszulta magát. A németek feljöttek 8:5-re (főleg a horvát Ćuk góljaival). Mandićnak sikerült összehoznia egyet, nagyjából 1 perccel a vége előtt.
Az sem tud feldobni, hogy a németeknek ez volt a legelső győzelme a Bajnokok Ligájában.