2015. február 16., hétfő

Metaloplastika - RK Paritzan 29:31

Elkezdődött a kézilabda-bajnokság tavaszi szezonja, ezt pedig a legjobb győzelemmel nyitni. A csapat végig magabiztosan játszott, először elhúztunk 3:6-ra Živković-tyal az élen, aztán a 24. percben már 9:15-re vezettünk.
A második félidőben már egyre inkább edzőmeccs-jellege volt a dolognak (13:20), a šabaci csapat leginkább csak statisztált a tevékenykedésünkhöz. Az utolsó 10 percre sikerült összeszedniük magukat, összezárták a védelmüket és feljöttek 25:28-ra. Végül Popović döntötte el a mérkőzést az utolsó 3 percben.

A mérkőzésre egy csapat Sírásó el is kísérte a Partizant. Šabacon rendőri kíséretet is kaptak. A hangulat egészen fantasztikus volt. Óriási köszönet nektek, srácok, hogy ott voltatok!

A sportuzivo.tv meg rendes volt és felrakta Youtube-ra az egész meccset.