2015. december 3., csütörtök

Železničar 1949 - RK Partizan 28:43 (szuperliga, 10. forduló)

Bocs, hogy csak most hozom ennek a keddi meccsnek a beszámolóját. Az a helyzet, hogy a mérkőzés napján még este 11-kor sem volt semmi nyoma sehol (egyedül a végeredmény árválkodott a szuperliga honlapján), ma meg teljesen el voltam foglalva a focival, meg a továbbjutással. Mea culpa.
Képek viszont továbbra sincsenek. Amint lesznek, azonnal frissítem a posztot.
Szóval, az volt, hogy a kézisek leruccantak Nišbe, és egy sima győzelemmel átléptek a hazaiak felett. Egy pillanatig sem volt kérdéses a mérkőzés kimenetele, a Partizan végig magabiztosan vezetett. 0:4 (5. perc), 5:11 (15. perc), 8:13 (20. perc), 12:18 (25. perc). 14:21 volt a félidő eredménye, 7 góllal vezettünk.
A második félidőben ugyanígy folytattuk. 19:25 (37. perc), 21:31 (45. perc), 23:36 (50. perc), 25:38 (55. perc). Az utolsó 5 percben még hintettünk 5 gólt, aztán lehetett ünnepelni.
A mérkőzés hősei a hamarosan 21. születésnapját ünneplő Mihajlo Radojković és Igor Mršulja 8-8 góllal. Őket követi Nemanja Živković (7), Lazar Kukić (5), Aleksa Maksić és Ivan Popović (4-4), Vuk Milenković (3), Matija Pižurica (2), valamint Darko Stevanović és Nikola Ivanović (1-1).

Update: egyetlen képet sikerült akasztanom, itt van nektek Matija Pižurica, amint épp gólt lő, szeressétek.

(kép: rkpartizan.rs)