2015. december 6., vasárnap

RK Partizan - Rudar Kostolac 32:26 (szuperliga, 11. forduló)

Mindeközben a kézilabdacsapat a Rudar Kostolacot fogadta a banjicai sportcsarnokban. Nem volt különösebben nehéz a dolog, végig simán vezettünk. Igazából csak az volt a kérdés, hogy hány góllal verjük meg őket. 4:2 (5. perc), 8:4 (10. perc), na itt egy kicsit feljöttek az első negyedóra végére a vendégek (8:7), de sebaj, mert 5 perccel a vége előtt már 13:9-re vezettünk. 15:11-gyel zártuk a félidőt.
A második félidő ha lehet, még simább volt. Itt már olyan izgalmak sem voltak, hogy a vendégek megközelítenek minket egy gólnyira. 18:11 (35. perc), 21:13 (40. perc), sőt, a 42. percben elértük a 10 gólos különbséget (23:13). Aztán 25:16 (45. perc), 28:18 (51. perc), 29:21 (49. perc). A Rudar Kostolac valószínűleg már csak arra koncentrált a végén, hogy 10 pontnál kevesebb legyen a gólkülönbség. A végén kicsit feljöttek, két perccel a vége előtt 30:24 volt az állás. Pižurica és Živković még gyorsan dobtak két gólt, kettőt beszuszakolt a túloldalon Dimitrijević, ez lett a végeredmény. 32:26
A meccs hőse Nemanja Živković lett 10 (!!!) góllal. Őt követi Ivan Popović (6). Mihajlo Radojković négy góllal ünnepelte a 21. születésnapját (innen is Isten éltesse őt sokáig!). Mršulja kapitány is 4 gólt szerzett. Lazar Kukić 3 gólt lőtt, Aleksa Maksić és Matija Pižurica kettőt-kettőt, az ifjú Darko Stevanović egy góllal járult hozzá a parádéhoz.

(képek: srls.rs)