2015. december 6., vasárnap

OK Partizan - Crvena Zvezda 0:3 (szuperliga, 7. forduló)

A nap következő méretes pofonját a röplabdacsapat kapta. Az örökrangadón sima vereséget szenvedtek a vörösöktől. Az egész alig tartott tovább egy óránál.
Az első szettben végig fölényesen vezettek, 4-5 ponttal. (4:8, 12:16, 16:21). Meg is nyerték 18:25-re (a hivatalos beszámoló szerint a Partizan sokat hibázott, a vörösök pedig ezt mind ki is használták). A második szett már szorosabb volt. Végig vezettek ott is, de már csak 1-2 ponttal. A végén csak megnyerték, 23:25-re.
Az utolsó játszma is hasonló volt a másodikhoz, szoros mérkőzés, egy, legfeljebb két pont különbség, de a vendégek itt is végig vezettek. Ezt is 23:25-re nyerték, a meccset meg elvitték 0:3-ra.
A nap hőse Dimitrije Pantić volt 13 ponttal. Őt követi Dušan Lopar (10), Luka Veličković és Boris Buša (9-9), Aleksa Polomac (4), valamint Marko Popović (3).

(kép: zurnal.rs)