2014. december 22., hétfő

VK Partizan - Vojvodina 15:7 (Szerb Kupa, elődöntő)

A Partizan vízilabdacsapata lazán megverte a Vojvodinát a Szerb Kupa elődöntőjében. Az első negyedet 3:2-re nyertük, Subotić és Mandić dobtak egyet-egyet, amire Matković válaszolt (2:1). Gogov lőtt egyet, a vajdasági Vasić állította be végül a negyed végeredményét.
Aztán beindult a gőzhenger, elhúztunk 6:2-re. Jakšić és Manojlović meghintették a Vojvodina kapuját, a vendégektől Repanović és Matković igyekeztek tartani a lépést, nem sok sikerrel. 7:3-mal mentünk félidőre.
A harmadik negyedben Gvozdenović próbálta csökkenteni a hátrányt (7:4), de aztán Vico, Gogov és Radojević találataival elhúztunk 10:4-re. 10:6 lett a negyed vége, Šiman és Ćatović lőtték a Vojvodina góljait.
A fináléban Jakšić után Vasić volt eredményes (11:7), aztán Mandić lőtt kettőt (13:7), aztán Tanasković is, végül Repanović állította be a végeredményt (15:7).
A Partizan bekerült a vízilabda Szerb Kupa döntőjébe, az ellenfél a Radnički lesz. A döntőt hétfőn játsszák 20 órától, az RTS 2 élőben közvetíti.