2014. december 20., szombat

OK Partizan - Mladi Radnik 3:0 (férfi szuperliga, 10. forduló)

Laza edzőmeccs keretében győztük le a Mladi Radnik együttesét, ezzel immár a 10. mérkőzésen vagyunk veretlenek.
Nagy lendülettel kezdtek a vendégek, de ez aztán gyorsan el is halt. Az első szettben még tartották magukat úgy-ahogy (25:23), de a második játszmában már egyértelmű volt, hogy ki a főnök. (25:16)

Segítek: Mrdak. A maga 18 pontjával.

A harmadik szettet pedig rutinból hoztuk. Elhúztunk 16:6-ra, a többi meg már formalitás volt. (25:12)

(kép: zurnal.rs)

OK Partizan: Buša, Ivković (10), Nedeljković, Lopar, Kostić (1), Mrdak (18), Majstorović (9), Rajković (libero), Jokanović, Veličković, P. Nikolić (6), M. Nikolić (16)
Vezetőedző: Vladimir Vasović

Mladi Radnik: Šljivančanić, Pantić, Savić (2), Kovačević (8), Petrović, Mašulović (8), Jevtić (1), Vidaković (libero), Milošević (1), Kočanović (12), Jovanović, Popović (5)
Vezetőedző: Saša Joksimović