2014. december 26., péntek

OK Partizan - OK Inđija 3:2 (Szerb Kupa, negyeddöntő visszavágó)

Vérre menő meccs volt, egészen az utolsó pillanatig nyitott volt, hogy ki lesz a meccs győztese. Az első szettet elvitte az Inđija 17:25-re, a következőben viszont legázoltuk a vendégeket, levegőt se kaptak (25:13). Az Inđija nem adta könnyen a bőrét, csak visszaszerezte a vezetést (15:25), mi pedig újból egyenlítettünk (25:21). 2:2 volt az állás, jött a mindent eldöntő játszma.
Szinte félpercenként változott az állás. Vezettünk, aztán az Inđija egyenlített, aztán visszaszereztük a vezetést, az Inđija ismét egyenlített, sőt, fordított, ők vezettek, aztán mi egyenlítettünk... Végül 23:21-re megnyertük és így továbbjutottunk.

(kép: zurnal.rs)

Milija Mrdak vitte ismét a hátán a csapatot 30 ponttal. Marko Nikolić 18 pontot hozott, Dušan Lopar 13-at. Neven Majstorović 11 ponttal járult hozzá, Petar Nikolić 5-tel, Ivan Kostić 3 pontot szerzett.
Az elődöntőben az ellenfelünk a Mladi Radnik - Vojvodina mérkőzés továbbjutója lesz.