KK Partizan - Cibona 73:64 (Adria Liga)

5:5-tel indítottunk, aztán a Milutinov-Tepić páros feltornázta a csapatot 14:8-ra.

Megy ez... Tepić egyre inkább formába lendül

Szerencsét hoz a kopasz fej

A Cibona ugyan igyekezett, de a Partizan kontratámadásokkal még jobban növelte az előnyt (19:10). Murić hárompontosával kétszámjegyű lett az előny (22:12). Az első negyed vége 24:16 volt a javunkra.

Ha egy üzlet beindul... Milutinović akcióban

A második játékrészben Marinković felkiáltott, hogy "that's how we roll", Mačvan és Murić pedig csatlakozott hozzá.
Például így:

Egyszerűen nem volt megállás. Masszív védelem és elsöprő támadások, meg Bogdanović hárompontosa (39:25).

A Cibona próbált levegőhöz jutni, több-kevesebb sikerrel, de a Partizan ellenállhatatlan volt. 45:30-cal mentünk félidőre.
A harmadik negyedben a Partizan folytatta a Pionir Hall felmosását a zágrábi csapattal (53:36). A negyed végére kicsit felgyorsultak a horvátok (55:42), de Mačvan és Gagić közbeszóltak, a negyed vége 61:50 lett.

Air Dallo

A Cibona próbálta továbbra is megtalálni önmagát (61:52), közben Mačvanra technikai faultot sóztak a bírók. Milutinov nem zavartatta magát, megszórta rendesen a Cibona kosarát (67:53).

A bunyó is belefért

Mačvan is megmutatta magát egy hárompontossal (71:60), végül 73:64-re hoztuk a meccset.

A végére viszont maradt egy rossz hír: a Partizan közös megegyezéssel felbontotta Đoko Šalić szerződését. Részletek még nincsenek, ha lesznek, lesz update is.

(képek: Facebook/KK Partizan)