2014. november 5., szerda

Igokea - KK Partizan 83:77 (Adria Liga 6. forduló)

Mivel a meccset nem tudtam nézni (akárhogy is fáj, a futballcsapat mégiscsak futballcsapat), így csak a mindenhol fellelhető beszámolókra tudok hagyatkozni.
Nagyjából az első negyedben tudtuk csak irányítani a dolgokat, de a félidőben az Igokea már hét ponttal elhúzott. 39:32-vel mentek a csapatok hosszú szünetre, a Partizanból a Gagić-Milutinov-Andrić tengely dolgozott a legtöbbet.
A harmadik negyedben Murić segítségével sikerült megfordítani az eredményt (41:44), de az Igokea a tettek mezejére lépett és 50:44-gyel zártuk a játékrészt. A fináléban a játékvezetők is kicsit segítettek a hazaiaknak.
Itt meg lehet nézni a teljes mérkőzést.

Igokea: Torlak (17), Jeremić (16), Dragović (12), Bunić (11), Jorović (11), Drenovac (7), Jones (7), Čakarević (2)
KK Partizan: Murić (18), Gagić (13), Bogdanović (11), Milutinov (8), Tepić (8), Andrić (6), Dallo (4), Marinković (3), Šalić (2)