2015. március 17., kedd

RK Požarevac - RK Partizan 21:21

Remiztünk a požarevaciak ellen, de ez egyáltalán nem baj, mert így is többé-kevésbé sikerült biztosítani a helyünket a rájátszásba. A hazaiak még vezettek a félidőben (13:9), de a folytatásban már nagyrészt a kapusuknak köszönhették, hogy döntetlen lett a végeredmény és nem szaladtak bele egy kiadós zakóba.
Arsić kapusnak konkrétan 19 védése volt ezen a mérkőzésen. Főleg a második félidőben szabályos sortűz alá vettük a kapuját.
A vége előtt nem sokkal a Požarevacnak állt a zászló, Tica góljával 21:20-ra vezettek. Mršulja akart volna gyorsan kiegyenlíteni, de elhibázta, a hazaiak pedig indultak is kontratámadásra (a jelen lévő szurkolók meg a szívgyógyszer után nyúltak). De a Požarevac elvesztette a labdát és már vágtathattunk is fel a kapujuk felé. A hazaiak védelme viszont a hajrában túlságosan idegesnek bizonyult, a bírók büntetőt ítéltek. Vanja Ilić állt a 7 méteres vonalra, svungot vett, bevágta, kiegyenlítettünk, lengő lobogókkal távozhattunk.

(kép: zurnal.rs)