2015. március 28., szombat

KK Konstantin - KK Partizan 74:87 (szuperliga)

A mérkőzés kapásból azzal kezdődött, hogy az egyetlen rendelkezésre álló, sportuzivo.tv-s stream összeomlott és nagyjából a meccs végéig magához sem tért.

Mert egyetlen csatorna sem közvetítette a meccset. Köszönet és hála a sportuzivo.tv legénységének, hogy megpróbálták a lehetetlent, valószínűleg a szervereik nem bírták a terhelést.

A Konstantin nekiugrott a Partizannak, se bevezetés, se tárgyalás, rögtön az epilóggal nyitottak és elhúztak 10:2-re. Nagyon keservesen egyenlítettünk 11:11-re, aztán 13:13-ra. Azzal együtt a hazaiak elvitték a negyedet, 18:16-ra vezettek a végén.
A második negyednél volt igazán nagy kár, hogy nem működött a stream. Eszméletlenül izgalmas lehetett, hol az egyik, hol a másik csapat vezetett. A legelején kiegyenlítettünk (18:18), aztán megint (20:20), sőt, átvettük a vezetést (22:25), aztán lett 28:30 is, majd egyszer csak 33:32. Nem sokkal a vége előtt 36:35 volt, valószínűleg lóhalálában fordíthattuk meg az állást, a félidőre már 36:38-cal mentünk. (Egyes hírek szerint ebben a negyedben Milutinov valami emberfelettit alakított.)
A harmadik játékrészben újra megszerezték a hazaiak a vezetést (40:38). Kiegyenlítettünk (40:40), aztán 45:43 lett az állás. Újra kiegyenlítettünk (45:45), visszaszereztük a vezetést (45:47) és mintha valahogy itt elkezdett volna működni a gépezet. A különbség egyre nőtt a javunkra (47:54), sőt, itt már mintha itt-ott a stream is kezdett volna működni. 47:56-tal vágtunk neki a finálénak.
Ebből gyorsan 47:60 lett és innentől kezdve már nem volt megállás. 49:64, majd 55:72. Szinte végig sikerült tartani a 10 pontos különbséget. 59:72, 65:77, 70:84, innen már nem adtuk ki a kezünkből az irányítást. 74:87 lett a vége.
Ha lesz kép, videó, riport, beszámoló, csillámfaszláma, bármi, akkor frissítek.