2015. március 17., kedd

OK Partizan - Radnički Kragujevac 3:1

A sportoldalak már nem is részletezik, csak odabiggyesztik az aktuális forduló tudósításának a legvégére, hogy a Partizan röplabdacsapata a bajnokság rájátszásában is veretlen.
Az első játszma úgy volt, hogy magabiztosan vezettünk. Először 5:2, aztán 14:10, majd 17:12: Aztán a kragujevaci csapat belehúzott és feljöttek 22:20-ra.
Itt jött Milija Mrdak.
Hátára kapta a csapatot és piszok gyorsan letudtuk az első szettet 25:21-re.
A második játszmát hozta a Radnički. Kapásból elhúztak 0:7-re, aztán 4:10-re. Feljöttünk ugyan 19:19-re, de az ellenfél két játékosa, Premović és Perović erősebbnek bizonyultak. 23:25-re nyerte a Kragujevac a játszmát, és ezzel egyenlített.
A harmadik szett a szívszélhűdéses rémálom lehetett. 16:15 volt az állás, szakadt a víz mindenkiről és egyáltalán nem volt egyértelmű, hogy ki viszi a játszmát. Végül az volt, hogy a Radnički elhibázott két kontratámadást, a Partizan pedig ezeket ki is használta, ahogy kell. 25:20 lett a vége, újra mi vezettünk.
Az utolsó játékrész már simább volt. 8:3-ra bebiztosítottuk magunkat, aztán beindult a gőzhenger és 25:12-re nyertük a szettet. Egyúttal a mérkőzést is. Visszavágó csütörtökön, Kragujevacban (ha minden igaz).