VK Partizan - Galatasaray 10:7 (Bajnokok Ligája)

mit nagyzolok, "átkapcsol", ész nélkül keresi a stream linkjét

ahol épp nagyon nyomorultul állt a vízilabdacsapat.

Iszonyatos, eszméletlen hangulat volt. Masszív telt ház, zászlókat lengető, éneklő szurkolók.

De először rekonstruálom az első félidő eseményeit.

Azon ritka pillanatok egyike, amikor még politikusok (!) is tiszteletüket teszik a Partizan (!!!) mérkőzésén. A kép jobb szélén, kék ingben Nebojša Stefanović szerb belügyminiszter, szürke pulóverben Vanja Udovičić egykori vízilabdázó, jelenleg ifjúsági- és sportminiszter

Az első negyed még remek volt. Vezettünk 1:0-ra (Mandić góljával, ha jól emlékszem). Aztán a második negyedben a törökök úgy gondolták, hogy ideje újrajátszani 1389-et. 3:4-re vezettek a félidőben, sőt, amikor véget ért a kosármeccs és streamet is sikerült találni, 3:5 volt az eredmény.
Aztán rögtön 3:6. Szépítettünk, (4:6), de a törökök bevágtak egy újabb gólt. 4:7.

Meccsfotó: Mandić valamikor a mérkőzés hevében

Partizan-játékos lassú és módszeres vízbefojtása török módra

Vladimir Vujasinović

Szóval, ez az a pillanat, amikor az ember elkezdi magában fogalmazni a szép, megható (és a törököknek beszólogatós) posztot a mérkőzésről, de megtanulhattam volna már, hogy a Partizan pont a rohadt nagy feltámadásokról szokott szólni, meg a Parni valjakról, a gőzhengerről, amikor a csapat megrázza magát és legyakja az elbizakodott ellenfelet, mint egy elszabadult hóeke.
Stojanović kezdte a sort, jött, látott és széttépte a Galatasaray hálóját (5:7). Nem sokkal később Gavril Subotić érkezett, és már csak egy gól volt a hátrányunk (6:7).
Aztán Mandić kiegyenlített egy fergeteges góllal. (7:7)

Meg kell említeni Dimitrije Rističevićet is, aki ezen a mérkőzésen megint csodát művelt, minden védhetőt kivédett, néhányat még a védhetetlenek közül is.

Jakšić és Subotić blokkolnak egy török támadást

Gilen pedig megszerezte a vezetést, de úgy, hogy az RTS 2 kommentátora már itt eksztázisban ordított.

Mandić hozott egy újabb gólt büntetőből (9:7). A kegyelemdöfést pedig Subotić adta meg, a világ legpofátlanabb troll góljával.