2016. január 29., péntek

OK Partizan - Novi Pazar 1:3 (szuperliga, 12. forduló)

Viszonylag lazán lemosta a röplabdacsapatunkat a Novi Pazar együttese. Végig uralták a mérkőzést, az első szettet megnyerték 22:25-re, a másodikat 16:25-re. Egyedül a harmadik szettben tudtunk felmutatni erőteljesebb, összeszedettebb játékot, meg is nyertük 25:21-re. Még a negyedik játszmában is tartottuk magunkat. Az elején 8:6-ra vezettünk. A játékrész közepén is csak egy ponttal voltunk lemaradva (15:16), de a Novi Pazar túl erősnek bizonyult. A vége 21:25 lett, a mérkőzést pedig megnyerték a vendégek 1:3-ra.

A Sportski žurnalnak innen egy pacsi, hogy pár órával a mérkőzés vége után már meg is jelent a tudósításuk.

OK Partizan: Buša (10), Pantić (7), Nedeljković, Žugić, Lopar (11), Kostić (4), Tasić, Rajković (libero), Jokanović, Veličković (15), Polomac (7), Perišić
Vezetőedző: Vladimir Vasović

Novi Pazar: Zoranić, Novoselac (3), R. Stevanović (15), Delić, Daca (8), N. Stevanović (19), Radović (20), Božović, Brzaković (1), Zatrić (7), Bulatović, Kapur (libero)
Vezetőedző: Milan Gršić