2017. december 26., kedd

Kézilabda szuperliga, 13. forduló: RK Partizan - Mokra Gora 27:21

Ez a meccs még múlt hét szombaton volt, de nekem közben karácsony volt/van - boldogat mindenkinek, aki -, úgyhogy csak most jövök a poszttal.

Ezen kívül egy jó darabig ne számítsatok kosárlabdás posztokra. Egyszerűen nem vagyok hajlandó nézni tovább azt a szedett-vedett, tehetségtelen, fogalmatlan bandát. Az élet túl rövid ahhoz, hogy szar meccsekre, bosszantóan tehetségtelen játékosokra basszam el.
Ezen kívül itt van a kézilabdacsapat, egy rakás tehetséges, ügyes és elkötelezett fiatallal, akiknek a nagy része saját nevelésű. Érdemtelenül keveset foglalkoznak velük, de a sportág sem kapja meg az őket megillető figyelmet.

A meccset lehengerlően kezdtük. Amikor az első félidő vége előtt 10 perccel 11:4-re vezetünk, azt azért lehet erős kezdésnek nevezni. A Mokra Gora dicséretére legyen mondva, a második félidő közepére feljöttek 16:15-re, még át is vették a vezetést. Kiegyenlítettünk a 45. percben (17:17), Butulija góljával visszavettük a vezetést és már nem is adtuk ki a kezünkből.

Itt egy jelenet a meccsből, meg egy a kis Aleksa Maksićról, ő lett a meccs legjobb játékosa. (képek: super.rss.org.rs)